Sezer bey SHAHIN ELECTED’le Röportaj yaptı! Peki SHAHIN ELECTED neleri anlattı?


Rahman ve Rahim Olan ALLAH’IN Adıyla!

SELAM! Ben SHAHIN ELECTED! Blog Yazarı Sezer bey benimle bir Röportaj gerçekleştirdi! İlk önce Röportaj için Sezer beye Teşekkürlerimi sunarım! Röportaj soruları çok ilginç, güzel ve düşündürücüydü. Ben henüz Röportajı hayal bile etmezken e-mailime Röportaj yapma sorgusu geldiğini görünce şaşırmıştım. “Daha Blog’um tanınmamışken ve ünlü değilken benimle Röportaj mı yapmak istiyor, yoksa ben mi yanlış anladım?” diye sordum kendime. Zaten Blog ziyaretçileri neredeyse “Hiç ziyaretçi yok!” diye bileceğim kadar azdır. Yazdığım makaleleri okuyan az kişi var. İnsanlar genelde Blog makaleleri okuma konusunda üşengeç olmuşlar. Bir çok Türk Blog Yazarları taktir ederler ki, günümüzde Türk Blog’larının böyle bir sıkıntısı vardır. Ben yazılarımı genelde kendime özel bir deftere düşüncelerimi yazıyormuşum gibi yazıyorum ve pek İnsanların girip yazılarımı okuyacaklarını düşünmüyorum. Hayal kırıklığına uğramak istemediğim için! Tüm buna rağmen Sezer beyin Röportaj yapma başvurusu bana destek olmuş oldu. Demek ki, hayla Blog Yazarlarına değer veren İnsanlar kalmışlar Türkler arasında. Bu beni çok mutlu ediyor! Ben tabii ki de Röportajı kabul ettim ve elimden geldiği kadar ilginç ve sevilebilecek cevaplar yazdım sorulara. Böylelikle “Sezer beyin benimle gerçekleştirdiği Blog Röportajı onun Blog okuyucularının canlarını sıkmasın ve okuyucular için eğlenceli olsun diye elimden geleni yaptım!” diye bilirim.

Sezer beyin Blog’unu aşağıdaki linkten ziyaret edebilirsiniz!

jdsezer.blogspot.com

Sezer beyin benimle gerçekleştirdiği Röportajı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz!

jdsezer.blogspot.com/2017/04/shahinelectedwordpresscom-roportaj.html#disqus_thread

 

Röportajı inceledikten sonra yorumlarınızı esirgemezseniz Sevinirim! Önceden Teşekkürler!

Reklamlar

Sezer bey SHAHIN ELECTED’le Röportaj yaptı! Peki SHAHIN ELECTED neleri anlattı?” için 2 yorum

  1. Mailinizi alınca direk buraya geldim gerçekten eğlenceli bir röportaj oldu ilginiz ve desteklerinizi esirgemediğiniz için teşekkürler @shahinelected hayatınızda başarılar dilerim (:

    Beğen

    1. Ben Teşekkür ederim! Henüz ünlü olmamış bir Blog Yazarıyla Röportaj yaptığınız için ben Teşekkür ederim! Özel hayatınızda, iş hayatınızda, sosyal hayatınızda size başarılar dilerim! 🙂

      Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s